w jakim wieku najlepiej zajsc w ciaze

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: ciaze, jakim, najlepiej, wieku, zajsc

w jakim wieku najlepiej zajsc w ciaze
Autor Wiadomość

albert_2014 

Użytkownik

forum

Wysłany: 02-12-10, 21:44   w jakim wieku najlepiej zajsc w ciaze

20, 30lat
Postaw piwo autorowi tego posta

655_rolex 

Użytkownik

forum

Wysłany: 05-12-10, 21:24   

No tutaj to Ci powiem, że Ameryki to Ty nie odkryłeś. Nie wiem jakie przesłanie ma ten post...

kasandra_niemie 

Użytkownik

forum

Wysłany: 06-12-10, 18:39   

Raczej nie ma jakiegoś określonego przedziału to wszytsko zależy od partnerów czy są na to gotowi czy raczej jeszcze nie, bo zależy mogą być zajęcie swoim dokształacaniem się. pracą zawodową i nie będa mieli czasu na swoją pociechę ale patrząc na to z biologicznego punktu widzenia najlepszy czas na zajście kobiety w ciąże jest między 20-30 rokiem życie o tóz na ten czas przypada największy okres płodności.

patusiowa_ona 

Super użytkownik

forum

Zaproszone osoby: 6
Otrzymał 2 piw(a)
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 16-12-10, 22:32   

moim zdaniem głupi wątek,albo nazwa. powinno brzmiec "jaki jest najlepszy wiek na zajście w ciążę?" .
Mimo to,odpowiem że nie ma takiego wieku który dla każdej kobiety byłby odpowiednim wiekiem.
Sama zaszłam w ciążę mając nieukończone 17lat.
Ciąża i macierzyństwo bardzo mnie zmieniły, musiałam szybko dorosnąc. Nie mam czasu na dyskoteki i tym podobne,zresztą nawet mnie do tego nie ciągnie, jestem spełniona jako matka i jestem szczęśliwa. Synek daje mi multum radości i każdy jego uśmiech na buzi, każde słowo mama wynagradzają mi nieprzespane noce i złe dni.

Inna kobieta zajdzie w ciąze dopiero około 30-paru lat,bo wtedy czuje się gotowa.

Także jeszcze raz stwierdzam NIE MA TAKIEGO WIEKU.

Słoń 

Super użytkownik

forum

Wysłany: 19-12-10, 01:10   

Zgadzam się całkowicie z kasandra_niemie i patusiowa_ona - nie ma czegoś takiego jak 'odpowiedni wiek na zajście w ciążę' - dla każdej osoby jest to inny wiek, jedna osoba może być gotowa, dorosła i odpowiedzialna w wieku 17lat, a inna 50. Każdy dojrzewa inaczej - jedni wolą pracować, a inni mieć rodzinę. Ktoś chce najpierw zapewnić sobie i dziecku byt, a ktoś inny może w ogóle zrezygnować z funkcji rodzica.

michal1214 

Luzak

forum

Wysłany: 21-12-10, 16:51   

ja myślę że 18-20lat - u mnie taka w rodzinie tradycja od pokolen,to dlatego moja prababcia jeszcze żyje ;)

patusiowa_ona 

Super użytkownik

forum

Otrzymał 2 piw(a)
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 22-12-10, 16:29   

nie powiedziałabym,że to tradycja, jeśli Twoja siostra miałaby juz prawie 20 a nie miała partnera tzn że ma zajśc z byle kim żeby tylko podtrzymac tradycję??:)
widac,że nie masz dzieci :)

Ana1902 

ciptusowicz

Wysłany: 10-03-11, 17:11   

Myślę, że najlepszy wiek to taki, kiedy ma się już zapewnione warunki na przyjście maleństwa. To znaczy własne mieszkanie czy też dom, pracę, aby móc później zapewnić dziecku to co najlepsze.

Namida. 

Moderator

Wysłany: 23-03-11, 16:16   

Kiedyś myślałam, że najlepszy wiek na zajście w ciążę to 20 lat, teraz uważam, że najlepszy wiek to około 23-24 lata.

Szalenie zakochana.

Sylka 

Użytkownik

Wysłany: 29-01-12, 11:20   

nie ma takiego przedziału wiekowego. wszystko zależy od kobiety czy czuje się gotowa itd. Nie mówię tu o "padkach",bo to już trochę inaczej. Ale mowię o świadomym planowaniu.
Jedna będzie miała 19 inna 35 i stwierdzi,że jest gotowa. Ja obecnie mam 1,5 roczną córeczkę,ale jesteśmy po ślubie i to była świadoma decyzja - oboje chcieliśmy.

arpegianka 

Wymiatacz

Wysłany: 31-01-12, 11:59   

Witajcie. Nie ma reguły, najlepiej wtedy,kiedy jesteśmy na to gotowi i odpowiednio przygotowani. Wiadomo,że dziecko to obowiązek i wiele wyrzeczeń.To pewnego rodzaju poświęcenie,ale tajkie jest życie każdej matki,która pewnie nie oddałaby tego szczęścia za nic na świecie.Sądzę,że odpowiednim wiekiem jest 25 lat,chociaż im wcześniej tym lepiej. Bo jak sie mówi duże dziecko,a młoda mama.Powodzenia i pozdrawiam.

.::Pani Reklama::.

Odpowiedz do tematu